Destiny Home 7 Verona Fiera

Το διαμέρισμα Destiny Home 7 Verona Fiera διαθέτει βεράντα και απέχει περίπου 2 χλμ. από το Σπίτι της Ιουλιέτας. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Το διαμέρισμα διαθέτει ντους.

Το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με συσκευές για την προετοιμασία των δικών σας πιάτων. Παρέχονται τραπέζι μπαρ για μια ακόμα πιο ευχάριστη εμπειρία. Nozomi προσφέρει κινέζικη κουζίνα και απέχει περίπου 500 μέτρα από το διαμέρισμα Destiny Home 7 Verona Fiera.

Το Ρωμαϊκό Θέατρο της Βερόνας απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Το διαμέρισμα Destiny Home 7 Verona Fiera βρίσκεται περίπου 2,1 χλμ. από τον Πύργο La Torre dei Lamberti. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Βερόνα Διεθνές που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από αυτό το κατάλυμα, και ο σταθμός λεωφορείων Via Basso Acquar 107 I βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Destiny Home 7 Verona Fiera
Girasole Guest House
Τιμή μόνο για κινητά

Girasole Guest House

6.7
Ευχάριστο 14 σχόλια
86 μ από το κατάλυμα
USD 826 USD 743
ανά νύχτα
Unicumhouse M Fiera - Stazione Porta Nuova - Children Museum
Τιμή μόνο για κινητά

Unicumhouse M Fiera - Stazione Porta Nuova - Children Museum

8.6
Έξοχο 11 σχόλια
124 μ από το κατάλυμα
Casa Di Max, Zona Fiera E Free Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Di Max, Zona Fiera E Free Parking

9.5
Εξαιρετικό 6 σχόλια
488 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βερόνα Διεθνές Αεροδρόμιο
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Verona Porta Nuova Railway Station
    1,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Δωρεάν πάρκινγκ
    • Χώρος στάθμευσης εκτός εγκαταστάσεων

    Γεύματα

    • Σνακ Μπαρ
    • Μπαρ/ Lounge

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Επιχειρηματικές παροχές

    • Επαγγελματικό κέντρο

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Τραπέζι φαγητού

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 17:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας023091-LOC-05303,IT023091B45NUTDX9L
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Destiny Home 7 Verona Fiera;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Destiny Home 7 Verona Fiera περιλαμβάνουν Αψίδα Gavi, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Destiny Home 7 Verona Fiera;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Destiny Home 7 Verona Fiera θα είναι 146€.
    • Πώς πληρώνω στο το διαμέρισμα Destiny Home 7 Verona Fiera;
      Το διαμέρισμα Destiny Home 7 Verona Fiera δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • MasterCard
      • American Express
      • Visa
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Nozomi και La Cucina Degli Orti και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Όχι, στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βερόνα Διεθνές Αεροδρόμιο
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Verona Porta Nuova Railway Station
    1,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Destiny Home 7 Verona Fiera

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο